Wysyłaj skutecznie potwierdzenia transakcji za pomocą sprawdzonego API lub SMTP

W kilka minut połącz swoją stronę lub aplikację i ciesz się najlepszą dostarczalnością e-maili.

Twoje e-maile transakcyjne zawsze w skrzynce głównej

Wysyłasz do swoich klientów potwierdzenia zamówień czy powiadomienia o założeniu konta? Twoi odbiorcy oczekują, aby te wiadomości trafiały do nich jak najszybciej oraz lądowały zawsze w skrzynce odbiorczej. Wybierz sprawdzoną infrastrukturę i zaufaj ekspertom, którzy wiedzą jak zadbać o najwyższą dostarczalność e-mailową.

Więcej o e-mailach transakcyjnych

Zadbamy o Twoje e-maile transakcyjne

Sprawdź, co nas wyróżnia

Najlepsza dostarczalność e-mailowa

Dzięki infrastrukturze autoryzowanej u polskich i zagranicznych providerów poczty i odpowiednim jej przygotowaniu, Twoje e-maile transakcyjne zawsze trafią do skrzynki głównej. Posiadamy praktyczną wiedzę w zakresie budowania i utrzymywania jak najlepszej reputacji nadawcy.

Know-how w zakresie dostarczalności e-maili

Spełniamy standardy globalnych i lokalnych aplikacji pocztowych. Dzięki know-how zbudowanemu w oparciu o wdrożenia największych klientów z branży eCommerce czy fintech, posiadamy empiryczną wiedzę dotyczącą zasad, jakimi kierują się providerzy pocztowi.

Bezpieczeństwo wysyłek

W EmailLabs dbamy o standaryzację wysyłek e-mail. W standardzie zapewniamy szyfrowanie TLS, zabezpieczenie wiadomości SPF oraz DKIM. Wspieramy naszych klientów w konfiguracji DMARC oraz certyfikatu S/MIME. Skutecznie chronimy naszych Klientów przed phishingiem.

Szczegółowa analityka e-maili

Panel analityczny pozwala na monitorowanie w czasie rzeczywistym wszystkich statusów wysłanych e-maili, w tym feedback loop czy spambounce. Możesz sprawdzać logi każdej pojedynczej wiadomości wraz z dokładnymi komunikatami zwracanymi przez providerów pocztowych.

Szybka i prosta integracja

W zależności od potrzeb połącz się używając API lub łatwego w użyciu protokołu SMTP. Skorzystaj z gotowej biblioteki, aby zintegrować maile transakcyjne z Twoimi ulubionymi językami programowania lub połącz się za pomocą prostych danych dostępowych.

Zobacz integrację po SMTP i po API

Połączenie z wieloma systemami

Eksperci w zakresie dostarczalności e-mailowej

Przygotowanie infrastruktury

Wiemy, jak prawidłowo skonfigurować i przygotować infrastrukturę, aby twoje e-maile odnotowywały najlepszą dostarczalność.

Indywidualne podejście

Potrzebujesz indywidualnego rozwiązania w zakresie integracji czy innej dedykowanej funkcjonalności? Jesteśmy na to gotowi.

Dostępność usługi (SLA)

Potrzebujesz indywidualnego podejścia w obszarze dostępności usługi, czy dedykowanych zapisów prawnych? Uwzględniamy wymagania specyficzne dla danej branży.

Skalowalność

Obsługujemy najbardziej świadomych klientów. Z wieloma działamy od lat. Dzięki skalowalnej infrastrukturze możemy dopasować zasoby do wolumenów, jakie wysyłasz.

Zobacz sukcesy klientów wysyłających e-maile transakcyjnie z EmailLabs

Zaufaj partnerowi, który dostarcza infrastrukturę e-mailową dla jednych z największych e-commerce’ów w Polsce i na świecie.

Utwórz konto w E-mailLabs już dziś

Wysyłaj do 24 000 wiadomości e-mail miesięcznie zawsze za darmo