Niezawodne API i SMTP w chmurze

Wysyłając wiadomości przez SMTP lub API Emaillabs zwiększysz dostarczalność i szybkość wysyłek e-mail swojej firmy, uzyskasz dostęp do zaawansowanych danych statystycznych i wsparcie naszych specjalistów. Platformę EmailLab z łatwością zintegrujesz z każdym systemem i aplikacją, a cały proces konfiguracji zajmuje zaledwie 5 minut.

E-maile transakcyjne

Wysyłaj e-maile transakcyjne ze zwiększoną dostarczalnością, integrując się z naszym API lub serwerem SMTP. Nasze narzędzie wspiera zarówno programistów, jak i marketerów.

Więcej o e-mailach transakcyjnych

E-maile marketingowe

Zadbaj o dostarczalność e-maili promocyjnych i newsletterów swojej firmy, a także monitoruj ruch w czasie rzeczywistym.

Zobacz integrację po SMTP i po API

Osiągaj wyższą dostarczalność e-maili

Upewnij się, że odbiorcy otrzymają wszystkie Twoje wiadomości

Dedykowane lub współdzielone IP

Zyskaj wysoką reputację na start

Szczegółowo kontrolujemy ruch na naszej platformtie, dzięki czemu wszystkie nasze adresy IP cieszą się niezrównaną reputacją. Niezależnie czy jesteś niewielkim startupem czy liderem w swojej branży, dopasujemy IP do Twoich wysyłek. Dedykowane IP pozwoli Ci samodzielnie wpływać na swoją reputację, od której między innymi zależy dostarczalność wiadomości, natomiast IP współdzielone gwarantuje najwyższą jakość w cenie pakietu.

Dostarczymy wszystkie Twoje e-maile

Wzbudzaj zaufanie wśród odbiorców

Dzięki partnerstwu z największymi dostawcami poczty w Polsce, wiadomości wysyłane z naszych serwerów nie są blokowane przez filtry antyspamowe takich serwisów jak Onet, Wp, o2, Interia, Gmail, Yahoo, czy Hotmail. Dbamy o to, by wiadomości mailowe trafiały do odpowiednich folderów pocztowych: folderu głównego i do ofert.

Dostarczaj e-maile w najkrótszym czasie

Środowisko w chmurze, któremu możesz zaufać

Bez względu na to, czy wysyłasz kilka tysięcy czy setki milionów wiadomości, gwarantujemy stałą wysoką prędkość wysyłek bez opóźnień. Możliwość rozdzielenia ruchu marketingowego i transakcyjnego pozwala na ekspresowe dostarczenie najważniejszych e-maili do adresatów.

Analityka w czasie rzeczywistym

Przeglądaj zaawansowane dane

W naszym panelu analitycznym możesz monitorować swoje wysyłki w trybie real-time. Obserwuj wskaźniki takie jak poziom dostarczalności, otwarcia, kliknięcia, miękkie i twarde odbicia, zgłoszenia spam. Możesz ustawić otrzymywanie dedykowanych alertów o zmianach w dostarczalności, co pozwoli Ci sprawnie optymalizować wyniki wysyłek, a także śledzić dane nt. każdego pojedynczego e-maila.

Ochrona Twoich e-maili

Zabezpieczenie Twojej korespondencji jest dla nas priorytetem

Z EmailLabs odnotujesz wzrost bezpieczeństwa swojej korespondencji e-mail dzięki uwierzytelnieniom, dedykowanemu IP, SPF, DKIM i DMARC. Utworzone przez nas rekordy wyeliminują potencjalne fałszowanie domen i wiadomości e-mail typu phising.

Dostarczalność i analityka

IP scoring

Stworzyliśmy algorytm, który dostosuje ilość wysyłanych wiadomości do wymagań dostawców skrzynek pocztowych. Monitorujemy Twoją reputację, nadzorujemy wskaźniki dostarczalności, a nasz system automatycznie blokuje wysyłkę do adresów, które wykazały twarde odbicie, lub zgłaszały wiadomość jako spam.

Rozdzielenie ruchu transakcyjnego i marketingowego

Zyskaj pewność, że Twoje najważniejsze wiadomości nie zostaną zakolejkowane i zawsze dotrą na czas. Dostarczaj e-maile jeszcze skuteczniej, rozdzielając wysyłki marketingowe i transakcyjne na dwa różne adresy IP.

Czarne listy

Lista adresów e-mail, które z powodu twardego odbicia zostały automatycznie zablokowane przez system EmailLabs. Dzięki temu, możesz efektywnie zarządzać swoją bazą danych i zwiększyć dostarczalność mailingu.

Raportowanie

Twórz raporty dostosowane do własnych potrzeb, bazując na przedziale czasowym, tagu wiadomości, geolokalizacji, czy rodzaju urządzenia, na którym otwarto e-mail. EmailLabs, możesz również z łatwością zintegrować z Google Analytics.

Przeszukiwanie logów

Filtruj i przeszukuj logi zdobywając dostęp do informacji o statusie każdej jednej wiadomości dostarczonej do użytkownika.

Whitelist

Dodawaj wpisy na białą listę i zyskaj pewność, że system za każdym razem będzie próbował dostarczyć wiadomość na dany adres e-mail.

Pomoc techniczna i wsparcie specjalistów

Szybka integracja

Protokół SMTP

Usługa oparta jest na protokole SMTP, który jest obsługiwany przez wszystkie aplikacje inicjujące wysyłkę e-mail. Wystarczy, że zmienisz jeden z parametrów SMTP w Twoim systemie i usługa jest gotowa do użycia.

Próbki kodu

W naszej dokumentacji znajdziesz przykłady praktycznego użycia metod API.

Utwórz konto w E-mailLabs już dziś

Wysyłaj do 24 000 wiadomości e-mail miesięcznie zawsze za darmo